Під час святкової колядницької ходи в Ужгороді зібрали понад 20 тис грн для військових

Під час святкової колядницької ходи в Ужгороді зібрали понад 20 тис грн для військових фото

У центрі Ужгорода лунали колядки.

Святкова хода творчих колективів міста «Ужгород», «Писанка» та «Рідна пісня», граючи та співаючи колядки, вирушила із площі Поштової, на вулиці Корзо до ходи приєднався гурт «Гудацька тайстра», на площі Театральній – хор «Астра».

Біля головної ялинки міста на площі Шандора Петефі їх уже чекав хор «Кредо». Усі разом розпочали різдвяний концерт із виконання відомої української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», яка прославляє народження Ісуса Христа.

Під час святкової колядницької ходи в Ужгороді зібрали понад 20 тис грн для військових

Ужгородці та гості міста змогли насолодитися чудовим виконанням українських, закарпатських колядок, віншувань від учасників цих талановитих колективів, а також від дітей та молоді Горянської ротонди, семінаристів Ужгородської греко-католицької академії ім.блаженного Теодора Ромжі, послухати вокальний виступ Анастасії Вишневської. Звучали не тільки традиційні різдвяні колядки, а й сучасні пісні про народження Христа, про страшну війну в Україні.

Колядування об’єднало захід і схід України – до місцевих колективів приєдналися із святковою програмою артисти Донецького академічного обласного драматичного театру із Маріуполя.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *