Нацгвардія патрулюватиме в Ужгородському районі

Нацгвардія патрулюватиме в Ужгородському районі фото

Гірсько-патрульна рота Нацгвардії патрулюватиме в Ужгородському районі.

Про це повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України. Два тижні нацгвардійці патрулюватимуть територію, прилеглу до державного кордону, разом з військовослужбовцями прикордонної служби. За словами начальника Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатський області полковника поліції Віктора Ребрея, охорона громадського порядку військовослужбовцями Національної гвардії вулицями міста, це вагома допомога працівникам поліції та дуже хороша профілактика скоєння кримінальних злочинів та адміністративних правопорушень.

Для швидкого реагування або на випадок ускладнення оперативної обстановки до складу мобільного резерву, окрім військовослужбовців гірсько-патрульної роти, залучено гвардійців полку оперативного призначення та вертоліт Нацгвардії.

У важкодоступних районах військові патрулі використовуватимуть квадроцикли. Також на озброєнні нацгвардійців є тепловізори та прилади нічного бачення.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому
Десять мільйонів гривень за свободу: син закарпатського депутата на волі
Тридцятирічний киянин опинився за ґратами за підозрою у крадіжці понад 33 тисяч доларів на Закарпатт...
Закарпатська шашкістка Катерина Мойсей виборола бронзу на Чемпіонаті Європи
Громада Ужгорода втратила майже 70 мільйонів гривень через схему продажу землі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *