На Закарпатті зменшилась кількість державних шкіл, їх тепер 545

школа навчання інформація фото

У навчальному році 2024/25 на Закарпатті працювало 548 державних шкіл, однак вже на початок 2025/26 навчального року їх кількість зменшилась до 545. Водночас спостерігається скорочення кількості навчальних закладів зі старшими класами.

Такими даними поділився освітній портал Education.ua. «За даними Державної служби статистики у 2024/25 в Закарпатській області працювало 280 державних ліцеїв, серед них: 23 ліцеї з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією, 236 ліцеїв з початковою школою та гімназією, 10 ліцеїв з гімназією, 6 ліцеїв. З 2027 року ця мережа скоротиться до 107 академічних ліцеїв, тобто з 280 шкіл зі старшими класами залишиться 107», ─ йдеться у повідомленні.
Загалом за п’ять років кількість державних шкіл в Україні скоротилася на 19 % ─ із 14,5 тис. у 2020/21 навчальному році до 11,7 тис. у 2025/26, а кількість приватних шкіл навпаки сягнула 510.
На Закарпатті зменшилась кількість державних шкіл, їх тепер 545

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Зафіксували температурний рекорд в Ужгороді
В Ужгороді жінка намагалась завдати собі шкоди
Завтра, 28 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським
Ольга Складенко та Олександр Гаврош сучасний письменник,драматург, журналіст, військовий відділу ЦВС...
До уваги водіїв!
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
Закарпатська митниця виставила на аукціон електроскутер, легковик та промислову сировину
Факультет міжнародних економічних відносин УжНУ відзначив 28-у річницю конференцією
40 років Чорнобиля: в Ужгороді вшанували ліквідаторів та відзначили їхню мужність
Помер військовослужбовець із Ужгородщини Анатолій Макарович
Гартуючи Перемогу. Військовий 54-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Мазепи – “Борода”.
Сніг триматиметься до червня: туристів застерігають від підйому на Говерлу
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *