На Закарпатті за тиждень розшукали 11 водіїв, які втекли з місця ДТП

автомобіль дтп розшук фото

За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області встановили та розшукали 11 водіїв, які після скоєння дорожньо-транспортних пригод залишили місце події.

Правоохоронці нагадують: за таке порушення передбачена адміністративна відповідальність.
Штраф за залишення місця ДТП становить 3 400 гривень.

Поліція закликає водіїв бути відповідальними та дотримуватися правил дорожнього руху, адже спроби уникнути відповідальності лише ускладнюють ситуацію та призводять до додаткових санкцій.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *