На Закарпатті вручили державні нагороди Степану Гізі та Мирославу Гавришку

На Закарпатті вручили державні нагороди Степану Гізі та Мирославу Гавришку фото

На Закарпатті відбулося урочисте вручення державних нагород відомим краянам, чия професійна діяльність є важливою для розвитку регіону та країни.

Заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Юрій Гузинець від імені очільника області вручив почесні звання:
— «Заслужений артист України» — співакові та композитору Степану Гізі, члену Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»;

— «Заслужений лікар України» — Мирославу Гавришку, медичному директору КНП «Лікарня Святого Мартина» Мукачівської міської ради.

Під час церемонії Юрій Гузинець наголосив, що за кожним таким званням стоять роки наполегливої праці, професіоналізму та відповідальності перед людьми. Він подякував нагородженим за відданість справі, невтомну енергію та служіння громаді.

«Ми маємо унікальну можливість жити і працювати поруч із такими майстрами. Музика й медицина — хоч і різні сфери, проте саме вони формують гуманітарну та соціальну стійкість суспільства і є підтвердженням того, що Закарпаття багате на інтелектуальний і творчий потенціал», — зазначив заступник голови ОВА.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *