На Закарпатті планують запустити чотири стаціонарні кисневі станції

ода засідання кисневі станції фото

На поточному тижні в Закарпатській області планують запуск чотирьох стаціонарних кисневих станцій, що дозволить ефективно лікувати киснево залежних хворих на COVID – 19!

Про це під час зустрічі із першою заступницею Міністра охорони здоров’я України Іриною Садов’як повідомив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Представники МОЗ України приїхали на Закарпаття з метою перевірки дотримання в області протоколів лікування COVID – 19, а також надання допомоги у вирішенні критично-важливих питань, які перебувають в компетенції Міністерства охорони здоров’я України.

На зустрічі також були присутні заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, Анатолій Пшеничний, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Вікторія Тимчик, головна позаштатна експертка ДОЗ зі спеціальності “Епідеміологія”, завідувачка відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ ЗОЛЦ МОЗ України.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття: 30 нових випадків COVID-19 за тиждень
За хабар за відстрочку від мобілізації засуджено працівницю Закарпатського ТЦК
Ужгородський "Водоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання з водозабору "Минай"
28 ОМБР ім. Лицарів зимового походу (ВІДЕО)
Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *