На Закарпатті оголошено лавинонебезпеку ІІІ рівня

На Закарпатті у горах зійшла перша снігова лавина фото

Відповідне попередження оприлюднили на сайті Управління ДСНС Закарпаття.

Зазначається, що 25 лютого у високогір’ї Закарпатської області, у зв’язку з відлигою, очікується значна сніголавинна небезпека. Йдеться саме про ІІІ рівень.

Раніше ми писали, що на Закарпатті вихідні будуть дощовими. Температура повітря зросла, що вплинуло на лавинну ситуацію у горах.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *