На Закарпатті двоє чоловіків намагались незаконно перетнути кордон за допомогою ковдри

На Закарпатті двоє чоловіків намагались незаконно перетнути кордон за допомогою ковдри фото

Двох чоловіків призовного віку, які намагались незаконно перетнути кордон, затримали на Закарпатті прикордонники одного із спецпідрозділів Держприкордонслужби в рамках проведення на ділянці Мукачівського загону оперативно-профілактичних заходів «Рубіж -2022».

Під час патрулювання українсько-румунської ділянки кордону, прикордонний наряд на околиці населеного пункту Луг, помітив осіб, які намагались подолати загороджувальний паркан.

Військовослужбовці негайно розпочали переслідування невідомих та вже за кілька хвилин їх затримали. Затриманими виявились 19-річий та 28-річний мешканці села Ганичі Тячівського району. Щоб подолати загороджувальний паркан чоловіки «озброїлися» ковдрами, а, оскільки у випадку успішного подолання ними паркану, в подальшому зловмисники мали б подолати ще й повноводну зі стрімкою течією Тису – усі свої речі та документи вони завбачливо запакували у поліетилен.

На чоловіків склали адмінпротоколи про вчинення правопорушення передбаченого ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скерували до суду, який вже невдовзі надасть правову оцінку діям чоловіків.

За вчинення вказаного правопорушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Колишнього керівника Закарпатського ТЦК Андрія Савчука повернули на посаду на 30 днів
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень
Із полеглим воїном Сергієм Козаченком прощатимуться в Ужгороді
Редиска та капуста Закарпаття 2026: ціни на ринках та перевірка на нітрати
Перевірка води, повітря та дитячих лікарень: як фахівці дбають про безпеку ужгородців
ФК «Ужгород» підсилився трьома молодими футболістами (ФОТО)
Закарпатська лікарня "заробляла" на фіктивних ШВЛ: подробиці обшуків
Безкоштовна стоматологія для ветеранів в Ужгороді: куди звертатися та які послуги доступні
На війні загинув прикордонник з Ужгородщини Ростислав Ганчак
Тимчасове призупинення водопостачання м-р “Шахта” і Доманинці, у зв’язку з ремотними роботами
Понад 2,7 млрд грн ПДФО перерахували роботодавці Закарпаття
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *