На ринку почали продавати закарпатську полуницю

закарпатська полуниця фото

На Зеленому ринку в Ужгороді вже продають полуницю, яку виростили закарпатці у тепличних умовах. За кілограм стиглих ягід правлять 180 грн.

Кореспондент поспілкувалася із продавчинею ароматних ягід. Жінка розповіла, що з Мужієва Берегівського району.

– Перший урожай стиглих ягід зібрали днів десять тому. Це на два тижні раніше, як торік. Цього року гріли більше і температура в теплицях була вищою. Кілограм ягід продавали за 200, тепер ціну трохи знизили. У четвер будемо збирати стиглі, у п’ятницю привеземо на базар, так що приходьте – будете мати свіжі ягоди на великодньому столі, – каже жінка. Вона зауважила, що ягоди не оброблені «хімією», їх їдять діти та онуки.

На декількох торгових точках на ринку полуницю продають два місяці. Товар з Іспанії. За кілограм правлять 180-200 грн. Продавці тримають високу ціну, бо ягід небагато. Кажуть, що ціна впаде після великодніх свят та як піде наша, закарпатська полуниця.

Тетяна ГРИЦИЩУК, фото автора

Інша інформація по місту Ужгород:

Тимчасове призупинення водопостачання окремого району, в зв’язку з ремонтними роботами
Упродовж першого кварталу 2026 року прокурорами Закарпаття розглянуто понад 1035 звернень громадян
Ужоцький перевал засипало снігом
В Ужгороді визначають кращих виконавців на народних інструментах (ВІДЕО)
«Під цвітом сакури» – Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва стартував в Ужгороді
Відійшов у вічність Володимир Дмитрович Олексин
Сьогодні в Ужгороді прощатимуться з полеглим воїном Андрієм Терещаком
В Ужгороді мотоцикліст у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП
Митники не дозволили вивезти колекційні стародруки (ФОТО)
В Ужгороді 22 автобуси прикрасили сакурами до фестивалю (ФОТО)
Андрій Шевченко в Ужгороді: легенда футболу здійснив мрії юних вболівальників
Ужгород виділяє 2,25 млн гривень родинам загиблих захисників
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *