На МП «Ужгород» іноземка намагалася позбутися марихуани

іноземка намагалася позбутися марихуани фото

Сьогодні на митному посту «Ужгород-автомобільний», що на кордоні зі Словаччиною, посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці виявили марихуану, якої громадянка України намагалася позбутися одразу ж у зоні митного контролю.

Пасажирка прямувала з України до Євросоюзу о 4 годині ранку в автомобілі під керуванням гр. Словаччини. Коли побачила, що до транспортного засобу наближаються митники з прикордонниками, жінка, схоже, злякалась відповідальності і викинула через пасажирське вікно рукавицю.

В ній, як з’ясувалося, знаходився зіп-пакет з речовиною зелено-коричневого кольору, наркотичним засобом канабісом, орієнтовною вагою 35 грам. У своєму поясненні українка визнала, що в зіп-пакеті знаходиться наркотичний засіб марихуана, яку вона зберігала для власного вживання.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
Понад 30 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді. Список
Внаслідок аварії біля ТЦ «Дастор» в Ужгороді загинула 20-річна пасажирка
Вода з трьох джерел Перечинщини не відповідає нормам питної
Ужгородець викрав велосипед одного з учнів біля школи (ФОТО)
На Закарпатті зменшилась кількість державних шкіл, їх тепер 545
В Ужгороді патрульні нагадали пішоходам про важливість флікерів для безпеки на дорозі
Волейбольне кубкове протистояння: битва «Імпульсу» проти «УжНУ»
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *