На дітей очікує інтерактивна вистава “День народження Карамельки” (АНОНС)

вистава три коти анонс фото

В Ужгороді на дітлахів очікує інтерактивна вистава “День народження Карамельки” з героями “Трьох котів”.

Міу-міу-міу! Три коти – три хвости! Всіх , хто любить мультики, цікаві ігри та веселі пісні, запрошує 2 лютого на 11.00 до драмтеатру інтерактивна вистава «День народження Карамельки».

Участь у захоплюючому дійстві беруть герої улюбленого дитячого мультсеріалу «Три коти» – кошенята Коржик, Компот, Карамелька та їхні батьки Тато Кіт і мама Киця.

Основна подія, довкола якої розгортається сюжет, – День народження киці Карамельки. Кожен із членів котячої сім’ї хоче зробити іменинниці особливий подарунок, залучаючи до процесу всіх глядачів у залі. Діти, присутні на святі, у веселій ігровій формі вчаться разом із героями будувати ляльковий будиночок, грати у футбол, малювати і навіть мити посуд. Але найголовніше – бути гарними друзями, чемними та добрими.

У програмі багато пісень, музики та віршів, які легко повторювати та підспівувати.

Вистава «День народження Карамельки» – ідеальне пізнавальне та змістовне проведення часу для дітей дошкільного віку, несе багато цікавої, корисної інформації та позитивних емоцій, налаштовує на добро та позитив.

Інша інформація по місту Ужгород:

У Буштині згорів автомобіль Fiat: рятувальники ліквідували пожежу вночі
На Ужгородщині затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
Закарпатський гурт взяв участь у міжнародному фестивалі
Жителя Хуста засудили за систематичну нецензурну лайку на адресу дружини
Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *