Хабар дати не вдалось за порушення ПДР

хабар не вдався фото

Слідчі поліції Ужгородщини задокументували факт спроби надання хабаря інспекторам ГРПП.

Порушнику правил дорожнього руху, який намагався уникнути відповідальності, відкупившись від правоохоронців грошима, загрожує кримінальна відповідальність. Факт пропозиції та надання хабаря задокументовано, у справі розпочате досудове розслідування.

Інспектори групи реагування патрульної поліції Ужгородщини відмовилися від неправомірної вигоди, яку їм пропонував водій-порушник та викликали слідчих, які належним чином задокументували факт порушення з боку водія.

Інцидент мав місце вчора, 14 жовтня, поблизу села Оноківці. Зупинивши автомобіль «ВАЗ-2106» за порушення правил експлуатації автомобіля, а саме вимкнені фари, правоохоронці з’ясували, що в ужгородця, 1977 року народження, відсутнє при собі посвідчення водія. Аби уникнути відповідальності за допущене порушення, чоловік спробував підкупити поліцейських. Натомість, інспектори ГРПП викликали на місце слідчо-оперативну групу, яка відповідним чином задокументувала злочин.

За фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди співробітникам поліції слідчі Ужгородського районного відділення поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 369 Кримінального кодексу України. У справі триває збір доказової бази.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
На Закарпатті викрили підпільну фабрику сигарет
Собака, над яким познущався господар на Берегівщині, одужує (ФОТО)
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
Оприлюднили стан атмосферного повітря в Ужгороді
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *