Юна ужгородська співачка Валерія Білецька виборола перше місце на всеукраїнському конкурсі “Зимовий Львів”

Юна ужгородська співачка Валерія Білецька фото

11-річна учениця Ужгородського ліцею номер 5 та вокальної студії Ужгородського фахового коледжу ім Д. Задора Валерія Білецька отримала 1 місце у конкурсі, в якому взяло участь близько 900 учасників!

Вона стала найкращою у своїй віковій категорії 9-12 років з композицією “Free me” її улюбленого гурту The Hardkiss.

Юна ужгородська співачка Валерія Білецька виборола перше місце на всеукраїнському конкурсі “Зимовий Львів”

 

Юна ужгородська співачка Валерія Білецька виборола перше місце на всеукраїнському конкурсі “Зимовий Львів”
Юна ужгородська співачка Валерія Білецька виборола перше місце на всеукраїнському конкурсі “Зимовий Львів”

Мама вокалістки Діана Білецька, яка є незмінним продюсером доньки, з цього приводу на своїй сторінці у Facebook написала: “Учасників було багато, саме вокалістів, і немало “сильних” дітей. Але Валерія зібралася і прекрасно виступила Голова журі Володимир Кудовба був здивований її голосом, казав, що вона має дуже великий потенціал.

Тож працюємо далі над її розвитком, допомагаємо їй знайти себе. І дуже дякуємо за підтримку наших друзів у Львові!

P.S.: три рази, коли ми планували поїхати на конкурс у Львові, Валерія хворіла, два рази – конкурс відміняли, тож нарешті на шостий раз ми це успішно здолали! Дякуємо усім!”.

До слова, Валерія, попри свій юний вік, також є володаркою кількох гран-прі на пісенних конкурсах.

А у жовтні минулого року Валерія Білецька протягом дня отримала першість одразу у двох пісенних конкурсах у номінації вокал у віковій категорії «юніори». Зокрема: на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Скарби України» та перше місце у двотуровому міжнародному фестивалі-конкурсі «Autum Star-Fest».

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Через паливний колапс Кремль запровадив на АЗС «антимітингові» правила, заборонивши водіям виходити ...
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Висока
У чемпіонаті Ужгорода з футболу «ЕКО» здолав «Лідера»
Вперше гравець ХК «Перечин» виступив за збірну України
Суд виніс вирок ветерану за стрілянину по театру в Ужгороді
Із полеглим воїном Василем Мартином прощатимуться в Ужгороді
Проникаюче ножове поранення: в Ужгороді 64-річну жінку доставили до лікарні
Небезпечний шкідник атакував Ужгород: у місті терміново запровадили карантин і почнуть вирубку дерев
Підроблені Hugo Boss, Lacoste і Red Bull не пройшли: Закарпатська митниця посилила боротьбу з контра...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі ЖК “Crystal” (Капушанська – Боб’яка), в зв’язку з рем...
До уваги водіїв!
В Ужгороді завтра, 8 липня, проведуть в останню земну дорогу захисника Сергія Бабилю
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *