Сьогодні перший день, як розпочався ярмарок «Золота осінь – 2018» в Ужгороді по вулиці Льва Толстого, що біля Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв. Це вже в 36-й раз відбувається така подія в Ужгороді і на цей раз більш ніж 200 виробників з усієї України приїхали показати свої досягнення та готові товари. Виключенням стали тільки представники Донецької та Луганської областей, які не були присутніми на ярмарку. Останнім днем ярмарку буде неділя 7 жовтня, тому поспішіть відвідати.
Інша інформація по місту Ужгород:
В ужгородських гандболісток попереду важливі матчі
Громадські слухання проєкту містобудівної документації (АНОНС)
Спорт на Закарпатті отримає більше грошей: деталі від облради
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун»
В Ужгороді під час пожежі загинула 50-річна жінка
Тимчасове призупинення водопостачання окремого району, в зв’язку з аварійними роботами
13-річний ужгородець став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу
Впроваджено новітній критерій контролю над процесом очистки стічних вод
4 грудня – двадцять перша сесія Закарпатської обласної ради
Розклад матчів 5-го туру Ужгородської футзальної ліги
У Мукачеві відкрили перший у регіоні крематорій для тварин
На Закарпатті тимчасово обмежили рух через пункт пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй»























перекривають важливу транспортну вулицю. так роблять лише не обтяжені розумом люди. от, що заважало оті палатки на набережній розмістити?
мене теж трохи здивувало як перекрили вулицю. Там де ходили люди на початку входу на ярмарок, там же і їздили автомобілі. Минулі роки перекривали повністю якщо правильно памятаю і було більш безпечно для пішоходів. Хоча згоден, на набережній було б ще краще
та взагалі не потрібно транспортну вулицю перекривати. із-за цього перекривання потік перенаправився на Швабську- черга більш ніж середина вулиці (я стояв до світлофора в кінці черги біля “Креативу”). тупо залишати ділянки (набережна) порожніми (а якщо б поставили на набережній то й пішоходи мимоволі проходили через ярмарку) і “затикати” й так замалий простір для транспортних потоків.
повністю згоден, але тут напевно гроші зіграли свою роль 🙂 З правого боку ріки на набережній не зробиш ярмарок, бо там ремонти, а з лівого напевно не такий був би примітний (все таки людей там менше ходить, ніж по правому боці) і менше було б відвідувачів і виручка. думаю причина якась така..
ніяк не нажруться тих грошей…. далі вже по тексту тільки “французький фольклор без можливості перекладу”….
Тут працює правило, що чим більше грошей маєш, то тим більше хочеться. Тому не для нас таке.
Хто в курсі коли наступний Ярмарок?
Ніби в листопаді обіцяють щось подібне.
Дякую за відповідь. Тоді чекаємо листопадній ярмарок 2018.
Щось листопад вже наступив, а новин про ярмарки ніяких. Напевно передумали, бо погода щось не дуже для ярмарків.
Глянули афішу майбутніх заходів на цей місяць і на жаль бачимо, що поки що буде тільки в Берегові та Ужгороді Свято молодого вина – 17-го листопада. У нас в Ужгороді три дні будуть святкувати.
Так, вже прочитала, що вчора відкривали першу бочку з вином, а в суботу буде офіційне відкриття в Совиному гнізді о 13-й годині.
Можна було в продовження до статті добавити фотографії з учорашнього свята молодого вина. Хоча воно теж відбувалось три дні, то може і забагато було б фотографій як для однієї новини. Не було б зручно читати.
Планували добавити окремою статтею, але не було часу робити репортаж, тому напевно аж наступного року зробимо. Надіємось наступного року буде таке ж свято.