Як в Ужгороді труять щурів

щурів труять фото

В обласному центрі Закарпаття здійснюють планову дератизацію.

Борються із гризунами. Обробляють територію біля міських смітників, набережні та схили річки Уж. На процедуру виділено 150 тис. грн. Виконання робіт є на сьогоднішній день 67 тисяч. Це проводиться у весняний і осінній період.

Найчастіше гризуни мешкають на захаращених територіях, там, де є каналізаційні стоки, вентиляційні шахти, смітники. Часто їх можна побачити і у під’їздах житлових будинків. Медики кажуть: гризуни швидко розмножуються і можуть нанести здоров’ю людини неабиякої шкоди. Забруднюють продукти харчування, переносять небезпечні інфекційні захворювання.

Дератизацію в Ужгороді проводитимуть ще і сьогодні, 18 жовтня. Тому при вигулі домашніх тварин варто пильно стежити, щоб вони нічого не їли з землі.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Троє «вчителів» із Тячівщини отримали підозру через уникнення мобілізації
«Гроші ходять за вчителем»: на Закарпатті запускають нову освітню модель із прямими виплатами педаго...
З початку 2026 року у Карпатах врятували 55 туристів
Блокпости Закарпаття: посилення перевірок на в’їздах в область з 26 лютого
Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Тарнаєм
На Закарпатті викрили схему ухилення від мобілізації: підозру оголошено керівнику районного ТЦК
Світло без переплат: бізнес Закарпаття може отримати енергокредити під 0%
Моніторинг радіаційної безпеки: стабільна ситуація на Закарпатті
Понад пів тисячі ВПО звернулися до служби зайнятості Закарпаття з початку року
Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з класичних шахів
Залізний засув для шкіл: Владислав Кич та Рахівська РДА готують «безпековий переворот» у закладах ос...
У Чинадійові в потічку виявили потопельника
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *