Як добути знання у великобританському виші, коли ти в Ужгороді

навчання Великобританія Ужгород фото

Безкоштовні онлайн-курси в рамках програми Free digital upgrade надають можливість вивчити певну дисципліну в різних ВНЗ Великої Британії та отримати сертифікат, що підтверджує їх проходження.

Під час опанування англійської мови за професійним спрямуванням туризмознавці УжНУ на британській онлайн-платформі FutureLearn вивчають дотичні до сфери туризму дисципліни, а відтак – діляться здобутими знаннями з колегами-однокурсниками. Таким чином не лише професійну англійську підтягують, а ще й здобувають необхідні знання з інших галузей.

«Таке навчання ми практикуємо уже третій рік поспіль, – розповідає старша викладачка кафедри міжнародних комунікацій Людмила Коваль. – Воно доступне у зручний час, безкоштовне і дає можливість покращити свої знання у кількох сферах одночасно. Нині, коли студенти навчаються уже на третьому курсі, теми для засвоєння вони обирали самі. Приміром, опановували маркетинг, менеджмент, роботу з контрактами чи навіть кліматичні зміни. Тобто те, що їм необхідне для подальшого професійного та особистого розвитку».

Серед пропонованих категорій є бізнес і менеджмент, література, історія, мистецтво, точні науки, мови тощо. Тривалість таких курсів – від 2 до 4 тижнів.
По завершенню онлайн-навчання студенти презентували теми, які опановували, й розповідали найцікавіше з вивченого.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому
Десять мільйонів гривень за свободу: син закарпатського депутата на волі
Тридцятирічний киянин опинився за ґратами за підозрою у крадіжці понад 33 тисяч доларів на Закарпатт...
Закарпатська шашкістка Катерина Мойсей виборола бронзу на Чемпіонаті Європи
Громада Ужгорода втратила майже 70 мільйонів гривень через схему продажу землі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *