ФК «Минай» покинули двоє захисників

Йдеться про Тараса Дмитрука та Богдана Чуєва фото

Йдеться про Тараса Дмитрука та Богдана Чуєва, які тривалий час захищали кольори закарпатського клубу.

Тарас Дмитрук приєднався до «Минаю» влітку 2022 року. Протягом трьох сезонів брав участь у 65-ти іграх комнади (УПЛ, Перша ліга, Кубок України), в яких відзначився одним голом та сімома результативними передачами.
Богдан Чуєв виступав за команду з Ужгородщини три роки. В його активі 56 матчів за «Минай»: забитими м’ячами не відзначався, але робив гольовий асист.

Нагадаємо, що днями «Минай» залишився без головного тренера Євгенія Калиниченка, його асистента Олександра Сірика та тренера воротарів Сергія Гаріна.

Сезон 2025/26 закарпатська команда проведе в Першій лізі України. Загалом учасниками змагань будуть 16 клубів, які гратимуть між собою у два кола (30 турів).

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *