Фехтувальниця із Закарпаття Надія Дьолог представить Україну на Паралімпійських іграх-2024

Фехтувальниця із Закарпаття Надія Дьолог фото

З 26 липня до 9 серпня Надія Дьолог разом з усією командою мала збір у Києві.

Як проходить підготовка до змагань, спортсменка розповіла.

“Складнощів не було. Єдине, коли були в Києві, були постійні тривоги, вимкнення світла. Тобто війна в країні, трохи страшно і тренувальний процес час від часу був обірваний через тривоги”, — розповіла Надія.

Спортсменка каже: участь в Паралімпійських іграх — це дуже важлива подія в її житті.

“Відбір тривав два роки й до останнього моменту я не знала, чи поїду, чи ні. Але вигравши Чемпіонат Європи на рапірі, я здобула потрібну кількість пунктів і отримала білет на Паралімпійські ігри і я дуже задоволена з того”, — розповіла Надія Дьолог.

За її словами, підтримувати на змаганнях її буде команда, а також її тренер Андрій Демчук, який сам є діючим спортсменом.

“Як завжди, все робимо по максимуму. А там побачимо, як складуться обставини, які трапляться спортсменки, як пройдуть бої. Дуже важлива психологічна підготовка, бо якщо ти психологічно будеш не готовий, то не зможеш показати, на що здатний. Але я сподіваюся, що все буде добре, і я достойно представлю Україну, Закарпатську область і буду пишатися собою і своєю роботою”, — розповіла Надія.

16 серпня Надія Дьолог вирушить до Франції, де теж буде мати тренувальний збір.

“Якихось особливих ритуалів я не маю, маю віру в себе, в свою роботу. Головне: я вірю в те, що якщо ти прокидаєшся кожного ранку і робиш якісь дії, то є шанс, що ти дійдеш до своєї мрії”, — підсумувала Надія Дьолог.

Паралімпійські ігри відбуватимуться з 28 серпня до 8 вересня у Парижі.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
На Закарпатті викрили підпільну фабрику сигарет
Собака, над яким познущався господар на Берегівщині, одужує (ФОТО)
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
Оприлюднили стан атмосферного повітря в Ужгороді
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *