Чому росіяни хочуть вивезти переселенців з Курської області на ТОТ України

Чому росіяни хочуть вивезти переселенців з Курської області на ТОТ України фото

Ворог планує вивезти евакуйованих мешканців Курщини на окуповані території Запорізької області, щоб приховати від росіян правду про ситуацію в прикордонному регіоні.

▫️ Влада рф прагне сховати від жителів інших регіонів біженців із Курської області, щоб вони не розповідали правду про дії російської армії, зокрема про втечу підрозділів «Ахмата», та не висловлювали невдоволення політикою путіна щодо війни, через що вони були змушені покинути власні домівки.

▫️ Крім того, росіяни бояться розповсюдження інформації про нормальне ставлення до цивільних людей з боку ЗСУ, адже російська пропаганда ліпить з українців «вбивць» та «нацистів».

▫️ Також росія намагається запобігти напливу евакуйованих у своїх власних регіонах, де вже можуть бути труднощі з розміщенням внутрішньо переміщених осіб, щоб уникнути гуманітарної кризи та утримувати видимість контролю над ситуацією.

❗️ Головне завдання кремля зараз – це контрольований інфопотік, аби люди в москві та інших великих містах росії ніяк не стикалися з біженцями та не мали приводу задумуватися про наслідки розв’язаної путіним війни проти України для простих росіян.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Потяг Ужгород-Кременчук знову запізнюється
У Хусті четверо дітей та підлітків отруїлися чадним газом: що відомо про їхній стан
Тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Українська і Нова
Двоє нападників покинули ФК «Ужгород»
Суд виніс вирок закарпатці, яка систематично била і принижувала чоловіка
Відкритий новорічний турнір з фехтування на шпагах зібрав в Ужгороді близько 200 спортсменів
Укрзалізниця повідомляє про значні затримки поїздів у напрямку Закарпаття
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті торік були Поляна, Ужгород і Баранинці
В Ужгородській міськраді бажаючі здавали кров
За 2025 рік у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 11 млрд грн податків
Справа на 380 тисяч: в Ужгороді судитимуть ексдиректора школи за «газові махінації»
Цього тижня стартує ІІ коло Ужгородської футзальної ліги
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *