Четверо грибників заблукали в лісах на Закарпатті протягом вихідних

гриби ліс кошик фото

За суботу та неділю, 5-6 жовтня, четверо людей пішли по гриби та заблукали. Усі інциденти стались у Мукачівському районі: жінка та двоє чоловіків самостійно знайшли дорогу з лісу, ще одного знайшли рятувальники.

Як у понеділок, 7 жовтня, повідомили у ДСНС Закарпаття, 57-річного мешканця Ракошина, який пішов по гриби, знайшли у лісі поблизу села Медведівці майже о другій ночі. А 65-річна мешканка Мукачева блукала лісом поблизу села Лалово цілу ніч. Зранку жінка змогла самостійно вибратись з лісу. Інциденти сталися у ніч з 5 на 6 жовтня.

Вже у неділю, 6 жовтня, рятувальників повідомили, що ще два чоловіки під час збирання грибів втратили орієнтири та заблукали поблизу Медведівців, проте змогли самостійно знайти дорогу з лісу через годину.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому
Десять мільйонів гривень за свободу: син закарпатського депутата на волі
Тридцятирічний киянин опинився за ґратами за підозрою у крадіжці понад 33 тисяч доларів на Закарпатт...
Закарпатська шашкістка Катерина Мойсей виборола бронзу на Чемпіонаті Європи
Громада Ужгорода втратила майже 70 мільйонів гривень через схему продажу землі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *