Сьогодні зранку о пів на дев’яту у селі Сімер Ужгородського району сталася дорожньо-транспортна пригода: рейсовий автобус перекинувся у кювет.
За попередніми даними, серед сімох постраждалих – шестеро жінок віком від 18 до 60 років, маленький шестирічний хлопчик та 54-річний водій автобуса.
Як розповідають в КНП “Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги”, шестеро з потерпілих були транспортовані до медичних закладів автомобілями швидкої допомоги, тоді як двом із них надано медичну допомогу на місці.
Ми слідкуємо за розвитком подій та збираємо додаткову інформацію про стан потерпілих та обставини аварії.
Інша інформація по місту Ужгород:
В Ужгороді зросла вартість проїзду у громадському транспорті
Поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
Озеро Синевир засипало снігом посеред квітня
Грип на Закарпатті: медики зафіксували циркуляцію чотирьох різних штамів
На Закарпатті підлітки побили ветерана 101-ї Закарпатської бригади ТрО (ВІДЕО)
СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США ...
Тимчасове призупинення водопостачання 8 квітня в мікрорайонах Радванки та промислової зони, в зв’язк...
У лісах на Закарпатті фіксують загибель диких кабанів
Власник ТЦ у центрі Ужгорода 5 років поспіль спекулював на електриці: що відомо
В Ужгороді перевірили якість повітря
Смертельний бізнес на Тисі: як правоохоронці викрили хитрі схеми переправників на Закарпатті
За тиждень на Закарпатті розшукали 15 водіїв, які покинули місце ДТП