До 5 років тюрми засудили лікаря на Закарпатті, який вимагав хабарі за оформлення інвалідності

вимагав хабарі за оформлення інвалідності фото

Суд призначив 5 років увʼязнення лікарю-травматологу із селища Воловець, члену комісії ЛЛК, який вимагав у пацієнтки 500 доларів за сприяння в оформленні безстрокової ІІ групи інвалідності. За гроші він обіцяв підготувати направлення на медико-соціальну експертну комісію та вплинути на рішення МСЕК.

Як у середу, 24 грудня, повідомили у поліції Закарпаття, обвинуваченого викрили під час отримання хабаря у власному кабінеті у листопаді 2023 року. «Тоді 47-річний медик, обіймаючи посаду лікаря та будучи членом ЛКК, вимагав у пацієнтки 500 доларів за сприяння в оформленні безстрокової ІІ групи інвалідності. За ці кошти він обіцяв підготувати направлення на медико-соціальну експертну комісію та посприяти ухваленню позитивного рішення МСЕК», – інормують правоохоронці.
У Закарпатській обласній прокуратурі додали, що «під час консультації жінки, яка через тяжкий стан здоров’я намагалася оформити інвалідність, лікар повідомив їй не лише перелік документів, а й озвучив «головну умову» – за позитивне рішення потрібно заплатити».

Воловецький районний суд визнав чоловіка винним в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення певних дій – ч. 3 ст. 368 ККУ. За скоєне йому присудили 5 років увʼязнення, конфіскацію майна та позбавлення права обіймати посади в закладах охорони здоров’я на 3 роки. Наразі Очікується набрання вироком суду законної сили.

Автор: Валерія Рубаняк

Інша інформація по місту Ужгород:

Триває боротьба з «нелегальними» перевізниками на Закарпатті
На Закарпатті чоловіків переправляли до ЄС через несправну газову трубу — СБУ
Вифлеємський вогонь миру передали до Ужгородської міської ради
На Закарпатті запроваджені аварійні відключення електроенергії
На Ужгородщині фінішував футзальний чемпіонат України серед осіб із порушенням слуху (ВІДЕО)
Під час загальнонаціональної хвилини мовчання в Ужгороді зупинятиметься увесь транспорт – рішення ви...
В Ужгороді підвищили вартість проїзду у громадському транспорті до 23 грн.
Ремонтується місцева дорога в Ужгородському районі
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
Смертельна пожежа в Ужгороді: через несправну саморобну піч загинув пенсіонер
В Ужгороді стартував відкритий зимовий турнір із дзюдо Randori Winter Cup
Завершується І коло Ужгородської футзальної ліги
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *