Де завтра не буде водопостачання

водоканал ремонт фото

Повідомляємо, що завтра (22 червня) працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити роботи по переключенню водопровідної системи до новозбудованих мереж діаметром 400 мм на вулиці Гагаріна. Роботи планується розпочати близько 9:00.

В зв’язку з цим, тимчасово, упродовж проведення робіт, буде призупинено подачу водопостачання на наступних вулицях: Верещагіна, Лобачевського, Кобилянської та Олега Кошового. На вулиці Шухевича (Лавріщева), подача води відбуватиметься з пониженим тиском.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після виконання робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *