32 мільйони гривень передбачено для компенсацій перевізникам в Ужгороді

гроші допомога сесія фото

Нині на черговому засіданні ужгородського міськвиконкому було затверджено програму компенсацій за пільговий проїзд в ужгородському громадському транспорті на наступний 2021 рік.

Загалом за користування пільговиками міським транспортом перевізники можуть претендувати на 444 тисячі гривень щомісяця. Ці гроші планують виділяти із міського бюджету.

Загалом на наступний рік місцева влада передбачає 32 мільйони гривень на компенсації перевізникам, як муніципальному підприємству, так і приватникам. Таку програму мають підтримати й більшість депутатів міської ради Ужгорода.

Щоб отримати ці компенсації департамент соціального захисту населення має подати відповідний звіт, на основі якого з міського бюджету і виділяють компенсації перевізникам. Детальніше про ухвалену програму можна почитати тут https://rada-uzhgorod.gov.ua/media/1/%D0%A4%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BA%D1%96%D0%B2.pdf

Також члени виконкому ухвалили рішення про програму компенсацій витрат на комунальні послуги почесним громадянам Ужгорода. Наразі таких людей у списку 24, частина з яких відмовилась від пільг.

Загалом на ці потреби планують виділити 250 тисяч гривень, тобто у середньому 1000 гривень на місяць для одного почесного громадянина Ужгорода.

Це рішення також мають додатково підтримати міські депутати.

Із повним переліком почесних громадян можна ознайомитися тут https://rada-uzhgorod.gov.ua/media/1/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8.pdf

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті впродовж доби рятувальниками було здійснено 2 хибні виклики
Танцювальна пара з Ужгорода стала другою на чемпіонаті світу
Імена футболістів, які забили в чемпіонатах та першостях Закарпаття більше 100 голів
Упродовж 10 місяців прокурорами Закарпаття розглянуто понад 3600 звернень громадян
Музеї Закарпаття перейшли на зимовий графік
В Ужгородському перинатальному центрі за місяць народилося 180 малят
Головний міграційник Закарпаття використовував відрядження для відпочинку за кордоном
Порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили під час ревізії закарпатської «швидкої»
В Ужгороді відбувся просвітницький захід для ромської громади
Мер Перечина спростував чутки про джерела біля Сімера
Фермер із Закарпаття розповів, як збільшити урожайність яблунь
Закарпатська область прийняла близько 400 тис. переселенців – депутат облради Цебер
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *