«Закарпатгаз» припиняє нарахування штрафів за неоплату транспортування газу

закарпатгаз штраф фото

«Закарпатгаз» припиняє нарахування штрафів за неоплату транспортування газу і відкликає всі судові позови, які були подані на закарпатців за неоплату транспортування газу”, – соцмережі

Про це повідомив Михайло Чокнадій

Дорогі Закарпатці!

Сьогодні ми здобули маленьку, але дуже важливу перемогу для закарпатців. Наразі ПАТ «Закарпатгаз» припиняє нарахування штрафів за неоплату транспортування газу. Також «Закарпатгаз» відкликає всі судові позови, які були подані на закарпатців за неоплату транспортування газу. Хочу подякувати всім людям, які сьогодні прийшли на нашу мирну акцію, і хочу закликати всіх закарпатців приєднуватися до нашої боротьби.

Населення Закарпаття 1,2 млн, якщо вийде на вулиці 1% то це буде 12 тисяч. Не справедливо, що 60-70 людей мають боротися за цілу область. Наші наступні дії: Ініціюємо проведення позачергових сесій у всіх громадах нашої області із однією вимогою – створити комунальні підприємства на балансах громад, які зможуть взяти на обслуговування газотранспортну систему. Труби ми повертаємо у власність народу, прийшов час повернути й інше багатство, яке було вкрадено олігархами і владою.

«Закарпатгаз» припиняє нарахування штрафів за неоплату транспортування газу

«Закарпатгаз» припиняє нарахування штрафів за неоплату транспортування газу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *