З квітня українці зможуть змінювати прописку та отримувати лікарняний онлайн

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров фото

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував запуск нових електронних послуг у квітні цього року. Про це він написав у фейсбуці.

“У квітні ми запускаємо нові цифрові продукти в “Дії”. На Diia Summit. Це будуть революційні послуги, над якими команда Мінцифри працює 24/7″, – написав Федоров.

За його словами, будуть реалізовані такі сервіси:

1. Дія ID. За декілька кліків у смартфоні можна буде отримати електронний підпис. Українці зможуть підписувати документи завдяки смартфону, отримувати адміністративні та фінансові послуги онлайн.

2. Зміна місця реєстрації онлайн (найпопулярніша послуга в Україні). Ще наприкінці 2020 прийняли постанову, яка впроваджує експериментальний проєкт з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронному форматі.

3. Будівельні онлайн-послуги — початок виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію об’єктів класу СС2 та СС3.

4. Автоматична реєстрація бізнесу — автоматична реєстрація послуг для ФОП онлайн. Готуються відповідні зміни до законодавства про реєстрацію ФОП без участі реєстратора.

5. Електронний лікарняний. Заміна паперового лікарняного на електронний листок непрацездатності.

6. Податкові онлайн-послуги. Оптимізація на переведення в Дію послуг кабінету платника податків.

Джерело: https://censor.net/ua/n3244119

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *