Відкрили виставку картин і шкіряних колажів (ВІДЕО)

виставка картин і шкіряних колажів фото

Камерна виставка з нагоди 70-річчя Іштвана Брінкача стартувала 15 жовтня в генеральному консульстві Угорщини на Православній набережній в Ужгороді. Експозицію відкрили урочисто.

Вулиці та краєвиди Ужгорода, храми, музеї і улюблені тварини автора – коні – 11 шкіряних колажів та картин олійними фарбами представив на розсуд поціновувачів прекрасного Іштван Брінкач.

Іштван Брінкач – етнічний угорець, уродженець міста над Ужем, з творчої родини: його батько співав у Закарпатському хорі. Долучився до образотворчого мистецтва ще у 4 класі. Працює у всіх техніках, починаючи від графіки до акварелі, основний жанр – масло. Унікальну техніку зі шкірою освоїв понад 10 років тому.

Крокодилячу, зміїну, кенгурячу, телячу та інші види обробленої шкіри, різних відтінків, фактури та гарнітури використовує митець для створення колажів. Іштван Брінкач каже, відпочиває під час творчого процесу. Залежно від розміру і складності роботи на одну картину йде від одного дня до місяця. Одна з родзинок виставки – відтворення картини Бокшая у шкірі.

Познайомитися з унікальною технікою Іштвана Брінкача можна протягом місяця – стільки триватиме виставка.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *