Вам тут не раді!! Вторгнення Росії в Україну

російські війська фото

Плани Кремля захопити країну за три дні провалились. Українські військові міцно тримають оборону.

Російські військові продовжують ракетні обстріли мирних населених пунктів, обстрілюють міста та селища, ведуть вогонь по цивільних, виконуючи відповідний наказ. Також росіяни мародерствують. Найскладніша ситуація у Маріуполі — місто перебуває в облозі, без світла, газу та води. На шляху до Маріуполя війська РФ розграбовують гуманітарний вантаж. Тривають спроби захоплення Сєверодонецька Луганської області, Волноваха на Донеччині повністю зруйнована.

Втрати російської армії — понад 19 тисяч. Точно невідома кількість загиблих цивільних в Україні.
Крім того, беруться до уваги звернення Маріупольської міської ради від 1 квітня 2022 року, численні докази військових злочинів РФ у Бучі, Волновасі, Ірпені, Маріуполі, Охтирці, Харкові, Чернігові та багатьох інших місцях на території України.
Також, правоохоронці активно затримують російських диверсантів, які за завдання російських спецслужб на підконтрольній Україні території здійснюють терористичну та диверсійну діяльність з метою дестабілізації ситуації у нашій державі. До прикладу, нещодавно викрито та затримано ворожих шпигунів, які за завданням спецслужб РФ малюють мітки на об’єктах інфраструктури, а також коригують обстріли міста. Такі позначки виявляли біля мостів та на газопроводах поблизу Вінниці.

малюють мітки на об’єктах інфраструктури фото

Українські правоохоронні органи вживатимуть вичерпних заходів для забезпечення розслідування злочину геноциду і притягнення винних до встановленої законом кримінальної відповідальності через механізми національного та міжнародного судочинства. Слава Україні. Все буде Україна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *