В Ужгороді презентували безкоштовні курси словацької мови

В Ужгороді презентували безкоштовні курси словацької мови фото

Безкоштовні курси словацької мови від школи iCan для учнів ужгородських шкіл, зокрема й дітей-переселенців, презентували напередодні в Ужгородській міській публічній бібліотеці.

Про це повідомляють у пресслужбі Ужгородської міської ради.

Радник Прем’єр-міністра Словацької Республіки з питань України Растіслав Їлек та співзасновниця українсько-словацької бізнес-агенції (USBA), очільниця мовної школи iCan Альона Куротова розповіли про ідею та концепцію навчань, метою яких є допомога молоді в ще одному напрямку для розвитку.

Після навчання учні матимуть змогу отримати сертифікат із зазначенням рівня знання словацької мови (за умови відвідування не менше 75% навчальних годин і добре складеного іспиту в формі тесту).

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай подякував словацьким партнерам за допомогу Україні під час війни, а також за можливість для дітей безкоштовно вивчати ще одну мову.

Навчання, на які зареєструвалися понад три сотні охочих вивчати словацьку мову, відбуватиметься з лютого до травня у позаурочний час двічі на тиждень у приміщеннях КЗ «Ужгородської публічної бібліотеки» Ужгородської міської ради та Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Очільницям цих бібліотек Альона Куротова подарувала підручники з мовного курсу.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *