В аеропорт Ужгорода з Борисполя прибув автомобіль антикригової обробки

автомобіль антикригової обробки фото

Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький

В Ужгород вже прибув спеціальний автомобіль для обробки літаків антикриговим розчином.

“Всього за 4 дні облдержадміністрація включилася в переговори і автомобіль антикригової обробки повітряних суден, переданий розпорядженням Уряду, прибув в Ужгород. У найближчі кілька днів підприємство повинно отримати необхідні документи та сертифікати на використання техніки, а працівники – пройти навчання”, написав Білецький.

У той же час він відмітив, що виникли труднощі з введенням в експлуатацію спеціальної стоянки, на якій повинні проводитися роботи з обробки літаків спеціальним антикриговим розчином.

“Для того, щоб нову техніку використовувати за призначенням, повітряні судна потрібно покривати спеціальною рідиною для протикригової обробки. Цю процедуру не можна виконувати на злітно-посадковій смузі, а треба на стоянці, яка по сьогодні не введена в експлуатацію. Отримати відповідний документ можна лише після видачі актів виконаних робіт та оплати. Кошти на рахунку є, але власник підприємства досі чомусь не підписав платіжки, чим гальмує роботу аеропорту «Ужгород»”, – повідомив Білецький.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *