Уже близько 11 тисяч заяв вступників подано до УжНУ

Уже близько 11 тисяч заяв вступників подано до УжНУ фото

Починаючи з 13 серпня активно триває подання заяв вступників. Щогодини число бажаючих навчатись в УжНУ зростає. Станом на 8 годину 19 серпня на бакалаврат (магістратуру медичного та фармацевтичного спрямувань) було подано 8282, з них – 6815 денна форма здобуття освіти. На магістратуру подано 2358 заяви, з них денна форма – 1375 заяви.

Найбільше заяв вступники на основі повної загальної середньої освіти подали на спеціальності юридичного факультету – 1013 заяв, факультету історії та міжнародних відносин – 795, медичного факультету – 505.

Тож роботи у членів Приймальної комісії вистачає. «На факультет інформаційних технологій подано 464 заяви на бакалаврат, з них на денну форму – 383. Нашою найпопулярнішою спеціальністю залишається «інженерія програмного забезпечення», на котру подано вже 195 заяв. А на магістратуру ми отримали 192 заяви від абітурієнтів» – зазначає Тетяна Мельниченко.

«Станом на 19 серпня на факультет туризму та міжнародних комунікацій подано 455 заяв від вступників на основі повної загальної середньої освіти. Розподілились заяви практично порівну між двома нашими спеціальностями – 268 на «туризм» та 251 на «ресторанний бізнес». На магістратуру подано 64 заяви» – наголошує Марина Грабар.

Нагадуємо, подати заяву на омріяну спеціальність вступники можуть до 18 години 22 серпня.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *