У Перечині відкриють виставку “Закарпаття і війна. Фотохроніки”

У Перечині відкриють виставку фото

14 вересня, о 12:00, у Перечині відкривається фотовиставка «Закарпаття і війна. Фотохроніки».

На виставці можна буде оглянути роботи Сергія Гудака, Сергія Денисенка, Наталії Боднар, Яноша Немеша та Аттіли Федика, які з перших днів війни фіксують події в області.

Це виставка про те, як Закарпаття стало прихистком для сотень тисяч українців з інших регіонів, про область, яка зробила усе можливе, щоб люди, які втікали від війни, змогли тут відчути мирне життя і нагадати собі, що воно повернеться і в їхні рідні міста.

«Місце для демонстрації фотографій обрано не випадково. Ми свідомо зупинились саме на просторі будинку культури, бо там спільними зусиллями нашої команди, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, та Перечинської міської ради створюється інтеграційно-волонтерський Хаб. Тому можливість показати світлини фотовиставки «Закарпаття і війна» – це можливість подивитись у ретроспективі і на наш спільний шлях до перемоги. Бо в перші тижні війни будинок культури перетворився на справжній вулик, де спільно збиралась допомога переселенцям та нашим захисникам, де всі небайдужі гуртувались заради перемоги», – розказує голова правління БО «БФ «Центр громадських ініціатив» Андрій Вишняк. – Ця фотовиставка як можливість вшанувати зусилля всіх, хто за Божої допомоги, наближає найважливіший день в нашій сучасній історії. Тому відповідна подія, як додаткова можливість подякувати людям та надихнути всіх нас на подальший шлях у волонтерській та громадській діяльності, в тому числі і в подальшому житті Хабу. Бо наша команда сподівається, що цей простір буде постійно оновлюватись та мати довге життя», – підкреслив Андрій Вишняк.

Як жило та живе Закарпаття, хто ці люди, які допомагають в тилу, події, які закарбовуються у пам’ять. Кордони, вокзали, волонтерство, допомога військовим, прихистки – все це на виставці, яка є фотопроєктом Ужгородського прес-клубу.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *