Станіслав Жарин: Є лише один агресор – Росія

Будівля Міністерства закордонних справ РФ фото

Речник міністра-координатора спецслужб Польщі нагадав, що немає відповідальності двох сторін, бо відповідальний за агресію тільки один – це Росія, яка окупує територію України

«Є лише один агресор – Росія», – написав у четвер у Twitter речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин.

Речник оцінив, що в умовах посилення військового тиску на Україну і, можливо, навіть напередодні наступного етапу війни Росії проти України, з’являється багато коментарів, які шукають провину обох сторін – Росії та Заходу.

«Це типове розмивання відповідальності агресора. Нагадаю: війна Росії проти України почалася в 2014 році і триває донині. До цього дня Росія окупує територію України», – зазначив речник.

«Немає мови про відповідальність двох сторін, агресор один – Росія», – написав Жарин.

В іншому дописі він зазначив, що створену Росією кризу навколо України та загрозу чергового нападу також потрібно розглядати через призму випробування Північноатлантичного договору – НАТО.

«Російські служби аналізують реакцію Заходу та окремих країн-членів у таких ситуаціях», – пояснив він.

«Росія також буде ідентифікувати ті кола та людей, які в нинішній ситуації схильні підкорятися Москві та відстоювати її інтереси. Розбіжності в поглядах, кожна тріщина в Альянсі буде виявлятися і використовуватися проти Заходу в майбутньому», – прогнозує Жарин.

За словами речника, стратегічні плани Кремля щодо Заходу стосуються не лише статусу України та її стратегічно важливих виборів.

«Вони розраховані на набагато ширші цілі – руйнування НАТО і новий баланс сил у світі, в якому немає місця суб’єктності деяких країн», – написав речник міністра-координатора спецслужб.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *