Сьогодні в Ужгороді починається І етап Тижня безпеки дорожнього руху

тиждень безпеки дорожнього руху фото

Сьогодні, 17 травня, починається І етап Тижня безпеки дорожнього руху, мета якого – привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на дорогах України і пошуку шляху їх подолання.

Україна приєднується до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі пройде із 17 по 23 травня 2021 року. Тиждень відкриває Друге Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху на 2021-2030 рр., схвалене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 74/299 на 74-й сесії в серпні минулого року, з амбіційною метою скорочення кількості смертей та травм через дорожньо-транспортні пригоди на 50% до 2030 року. Світове співтовариство розпочало низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

Тематика 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху пройде під гаслом #StreetsForLife#Love30 та буде присвячена обмеженню швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год у житлових та пішохідних зонах. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про належну транспортну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.
Для підтримки цілей Десятиліття та загальносвітової тематики Україна проводить традиційний всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху – І етап навесні з 17 по 23 травня 2021 року та ІІ етап восени – з 15 по 21 листопада 2021 року.
Організатори Тижня: ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України (Київська міжрегіональна філія), Міністерство освіти і науки України, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», Моторне (транспортне) страхове бюро України за участю Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції України, Донецького юридичного інституту МВС України та інших.
Під час І етапу плануються різноманітні заходи – пресконференція, онлайн-форум із безпеки дорожнього руху, тематичні семінари-практикуми, єдиний національний онлайн-урок із безпеки дорожнього руху в загальноосвітніх навчальних закладах, старт всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна», загальнонаціональна благодійна акція зі здачі крові для постраждалих у ДТП «Здай кров – врятуй життя» та багато інших.
Усі заходи відбуватимуться із забезпеченням належних протиепідемічних заходів або у дистанційному форматі.
Детальніше:
– сайт організатора https://medtransvp.com.ua/en/ (Розділ: Тиждень БДР);
– youtube канал “Безпечна країна”:https://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна
– соціальна мережа facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *