СБУ повідомила про підозру рашисту, який розстріляв мешканця Київщини, щоб відібрати мобільний телефон

розстріляв мешканця Київщини фото

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного російського окупанта, який причетний до масових вбивств цивільного населення під час боїв за Київ.
Мова йде про Тимура Сеферова – 32-річного контрактника 15-ї окремої мотострілецької бригади Центрального військового округу збройних сил росії.

В окупованому селищі Мокрець Броварського району рашист спільно з іншими загарбниками обстрілював приватні помешкання, вдирався до них та відбирав майно у людей. Задокументовано, що під час одного із таких «нальотів» Сеферов хотів забрати мобільний телефон у 53-річного місцевого жителя.
Відчувши опір з боку чоловіка, росіянин здійснив по ньому декілька пострілів з автомата прямо на подвір’ї домоволодіння.
У результаті важких вогнепальних поранень потерпілий загинув на місці.

На підставі зібраного масиву інформації слідчі Служби безпеки заочно повідомили Сеферову про підозру за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).
Наразі готуються матеріали для оголошення підозрюваного у міжнародний розшук.
Також тривають комплексні заходи для встановлення місцезнаходження воєнного злочинця з рф та його покарання за вбивство громадянина України.
Розслідування проводили співробітники СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Троє «вчителів» із Тячівщини отримали підозру через уникнення мобілізації
«Гроші ходять за вчителем»: на Закарпатті запускають нову освітню модель із прямими виплатами педаго...
З початку 2026 року у Карпатах врятували 55 туристів
Блокпости Закарпаття: посилення перевірок на в’їздах в область з 26 лютого
Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Тарнаєм
На Закарпатті викрили схему ухилення від мобілізації: підозру оголошено керівнику районного ТЦК
Світло без переплат: бізнес Закарпаття може отримати енергокредити під 0%
Моніторинг радіаційної безпеки: стабільна ситуація на Закарпатті
Понад пів тисячі ВПО звернулися до служби зайнятості Закарпаття з початку року
Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з класичних шахів
Залізний засув для шкіл: Владислав Кич та Рахівська РДА готують «безпековий переворот» у закладах ос...
У Чинадійові в потічку виявили потопельника
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *