Поліція Закарпаття запрошує на брифінг щодо вакантних посад (АНОНС)

поліція вакансія робота фото

У середу, 20 листопада, о 10:00 годині, в адмінбудівлі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відбудеться брифінг, присвячений темі конкурсу на службу в поліцію.

Мова йтиме про вакантні посади слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів поліції, поліцейських сектору реагування патрульної поліції, поліцейських , поліцейських роти конвойної служби тощо. Про умови конкурсу набору в поліцію розкаже т.в.о начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області, полковник поліції Володимир Дьордяй.

На заході також будуть присутні начальник управління превентивної діяльності Роман Ус, начальник управління протидії наркозлочинності Дмитро Гринчишин та дільничний офіцер поліції Іван Белецький.

Поліція Закарпаття запрошує на зустріч представників ЗМІ. Чекаємо на Вас за адресою: м.Ужгород, вул.Ф.Ракоці, 13 (Головне управління Національної поліції України в Закарпатській області).

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді обмежать рух авто біля Кафедрального собору на Великдень
Закарпатська «амазонка»: у Ясінях жінка самотужки прийняла власні пологи та перерізала пуповину
«Золотий хрест» Василю Шпільці
Випадковий шум врятував від більшої пожежі у селі Зарічово
Закарпатець здобув «срібло» чемпіонату України з велоспорту (ФОТО)
Унаслідок дронової атаки росіян на Закарпаття постраждала 1 людина
Ужгородські баскетболісти боротимуться за медалі Першої ліги України
Графік богослужінь та освячення великодніх кошиків 4-5 квітня в Ужгороді
В Ужгороді відбудуться цікаві гандбольні матчі
Мукачівські самбісти вибороли «золото» та «срібло» на чемпіонаті України (ФОТО)
Спецдозволи ДПСУ Закарпаття з 1 квітня: куди заборонено в’їзд без перепустки та кого оштрафують
Майже 8 млн грн туристичного збору: Ужгород і Баранинці серед лідерів
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *