Поліція Закарпаття створила та впровадила ресурс для боротьби з наркозлочинністю в регіоні

закарпаття без наркотиків фото

Для того, щоб громадяни могли повідомити про будь-які випадки поширення заборонених речовин в регіоні, поліція Закарпаття запустила зручний ресурс – «Закарпаття Без Наркотиків». Тепер комунікувати з правоохоронцями стало ще простіше.

Сьогодні, 29 жовтня, співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області запустили роботу телеграм-каналу, за допомогою якого населенню стане ще простіше комунікувати з поліцією.

Даний ресурс створений як додаткова можливість для громадян повідомляти правоохоронців про події, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, і зручність полягає у тому, що інформацію можна надавати без зазначення будь-яких персональних даних.

Тепер усі, хто помітив, як зловмисники рекламують свої канали з продажу надписами на стінах, або знає про місця виготовлення наркотиків, чи навіть випадкові свідки розмов про поширення заборонених речовин – можуть швидко і просто надіслати інформацію в поліцію.

Сюди ж можна «залити» фото та відео, які значно пришвидшать розкриття злочину.

Правоохоронці ж у свою чергу оперативно відреагують та перевірять надану інформацію.

Сподіваємося, що така взаємодія поліції та громади дасть очікуваний профілактичний результат і спільними зусиллями ми зробимо наш край ще безпечнішим!

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *