Інформація для тих, хто замовляє з-за кордону різні товари

товари зза кордону фото

Надійшла з-за кордону посилка? Розраховуйте на митні збори за товари у міжнародних поштових або експрес-відправленнях

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Як показує нинішня практика, при отриманні замовлення з-за кордону, наші громадяни частенько не готові платити передбачені законодавством податки. Тож, про систему податків і зборів на товари у міжнародних поштових або експрес-відправленнях, – роз’яснив начальник управління забезпечення митного контролю та оформлення Закарпатської митниці Держмитслужби Василь Татош.

Відповідно до вимог Митного кодексу України товари, сумарною фактурною вартістю, яка не перевищує еквівалент 150 євро, не є об’єктами оподаткування митними платежами. Водночас, згідно Податкового кодексу не є об’єктами оподаткування операції з переміщення (пересилання) на митну територію України товарів, сумарною фактурною вартістю, яка не перевищує еквівалент 100 євро.

Сумарною фактурною вартістю вважається вартість товарів, які пересилаються від одного відправника до одного одержувача в одній депеші у міжнародних поштових відправленнях, або в одному вантажі експрес-перевізника з міжнародними експрес-відправленнями, незалежно від кількості відправлень. Таким чином, для уникнення непорозумінь, інформуємо, що:

– товари до 100 євро – не оподатковуються;
– товари від 100 євро до 150 євро – оподатковуються податком на додану вартість (20%) з суми, що перевищує 100 євро;
– товари від 150 євро до 10 000 євро – оподатковуються митом (10%) з суми, що перевищує 150 євро + податком на додану вартість (20%) з суми, що перевищує 100 євро, при цьому сума мита включається до бази оподаткування податком на додану вартість.

До прикладу:

– за товар, вартістю 120 євро, треба сплатити ПДВ у розмірі 20%, що становитиме в даному випадку 4 євро;
– за товар, вартістю 230 євро, необхідно додатково сплатити 10% мита, тож в загальному митні платежі складатимуть 35,6 євро, з яких 8 євро мито і 27,6 євро ПДВ.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *