Як спрацювали ужгородські податківці за 11 місяців

як спрацювали ужгородські податківці фото

Управління у місті Ужгороді Головного управління ДПС у Закарпатській області інформує, що в процесі проведення реформ у сфері політики органів ДПС протягом 11 місяців поточного року платниками податків та громадянами м.Ужгород сплачено до бюджету 1 млрд. 686 млн. 157 тис.грн., в тому числі до Державного бюджету надійшло 707 млн. 020 тис.грн., а до місцевого бюджету 979 млн. 135 тис.грн.

Слід зазначити, що ріст надходження платежів у 2019 році в порівнянні до відповідного періоду минулого року становить 122%, або до Державного бюджету надійшло на 7 млн. 416 тис. грн. більше, до місцевого бюджету – на 50 млн. 733 тис.грн. більше ніж у 2018 році.

Протягом 11 місяців 2019 року Центром обслуговування платників, який діє при Управління у місті Ужгород, було надано адміністративних послуг 11950.

У рамках виконання заходів Всеукраїнського тижня права, було проведено зустріч з учнями 10 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка м. Ужгорода, метою якої було допомогти у виборі професії при вступі в ВНЗ, а також отримати навички у веденні підприємницької діяльності та започаткування власної справи. А також наголошено щодо гарантованих Конституцією та Законами України їх прав у різних сферах життя.

Протягом Всеукраїнського тижня права проведено роботу серед платників податків щодо використання, а також навиків роботи, з новим сервером «електронний кабінет», який дає можливість громадянину і платнику податків отримати всю необхідну інформацію щодо адміністрування та сплати податків в режимі онлайн, інформує управління у місті Ужгороді.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *