Дебошира з Ізраїлю, котрий проживав в Ужгороді видворено з України на 8 років

дебошир іноземне поліція фото

Порушник-мігрант видворений з України на 8 років

Через КПП «Київ-Бориспіль» сьогодні було примусово видворено за межі України іноземця, який незаконно перебував у нашій країні.

Громадянина Ізраїлю було виявлено в березні в Ужгороді в ході проведення цільових профілактичних заходів працівниками Головного управління міграційної служби Закарпаття спільно зі співробітниками УСБУ в області. Іноземець – колишній студент. Його посвідка на тимчасове проживання у зв’язку з навчанням була скасована міграційною службою Дніпропетровської області. Після чого мігрант мав покинути нашу країну, але не зробив цього і переховувався.

Відомо також, що користуючись ліберальністю українського законодавства стосовно іноземних громадян, молодий чоловік 5 разів притягався до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. При виявленні за адресою проживання в Ужгороді чинив спротив. Вгамувати іноземця не могли два екіпажі патрульної поліції.

Однак, незважаючи на всі спроби залишитися в Україні, 31 березня працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення ГУ ДМС в Закарпатській області помістили незаконного мігранта в ПТПІ-Журавичі. А сьогодні, 14 квітня, через КПП «Київ-Бориспіль» громадянин Ізраїлю примусово видворений за межі нашої країни із забороною в’їзду на 8 років.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *