Чи змінився автопарк таксі за останні роки? (ВІДЕО)

Чи змінився автопарк таксі за останні роки фото

Замість старих і технічно несправних автівок – нові, безпечні та сучасні. Автопарк служб таксі Ужгорода за останні роки кардинально змінився? Деякі фірми, що займаються пасажироперевезеннями, навіть почали страхувати своїх клієнтів. А водії мають усі необхідні дозволи та ліцензії.

Несправні й брудні автівки, водії з перегаром або ж взагалі напідпитку, відсутність будь-яких дозволів на обслуговування пасажирів, захмарні ціни і жодного натяку на сервіс. Це – реалії поїздок в ужгородських таксі кількарічної давнини.

Ужгородець Юрій Лукашов нині з жахом згадує свою поїздку 4 роки тому. Тоді чоловік потрапив в дтп і лише дивом залишився живим. Нині ж в Ужгороді – разючі зміни. В обласному центрі з десяток фірм успішно займаються перевезенням пасажирів та багажу. Більше половини з майже півтисячі міських машин – нові й сучасні.

Водії переважно – доброзичливі та чемні. У салоні таксі оплатити поїздку можна і банківською карткою. Деякі служби страхують пасажирів від нещасних випадків під час поїздок. Ужгородці задоволені такими змінами, тож усе частіше користуються послугами ліцензійованих таксистів. В умовах жорсткої конкуренції на ринку пасажироперевезень в Ужгороді підприємці зосередили свою увагу на комфорті, якості обслуговування та збереженні екології.

Крім того, вони створюють нові робочі місця. Комфортне життя городян – головний пріоритет у роботі міської влади Ужгорода. Для ведення бізнесу тут створюються максимально сприятливі умови. Якщо ще 5 років тому виклик таксі в Ужгороді був своєрідною лотереєю із ризиком для власного життя, то тепер складність вибору полягає між сервісом, ціною та часом поїздки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *