24 липня розпочне курсування поїзд «Ужгород–Лисичанськ» (ВІДЕО)

Через повалені на колії дерева затримуються кілька потягів фото

Отримавши численні звернення від закарпатців, облдержадміністрація звернулася до Укрзалізниці щодо якомога швидшого відновлення проїзного сполучення нашого регіону з іншими.

Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА:

📍Уже 24 липня розпочне курсування поїзд «Ужгород–Лисичанськ».

Нагадаю, це є найдовший проїзний маршрут в Україні, який з’єднує схід і захід. Його протяжність 1656 км, а час у дорозі більше 31 години.

За вашими проханнями час зупинки на станції «Воловець» було збільшено до 10 хвилин.

📍Крім того з 24 липня розпочинає курсування інший поїзд – «Харків–Рахів» №15-16 із зупинкою на станції «Кваси».

Ми дякуємо Укрзалізниці та департаменту ЦЛ за конструктивну співпрацю. Бажаємо усім щасливої подорожі та чекаємо на Закарпатті!”

✅Гарні новини!Отримавши численні звернення від закарпатців, облдержадміністрація звернулася до Укрзалізниці щодо якомога швидшого відновлення проїзного сполучення нашого регіону з іншими.Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА:📍Уже 24 липня розпочне курсування поїзд «Ужгород–Лисичанськ».Нагадаю, це є найдовший проїзний маршрут в Україні, який з’єднує схід і захід. Його протяжність 1656 км, а час у дорозі більше 31 години. За вашими проханнями час зупинки на станції «Воловець» було збільшено до 10 хвилин.📍Крім того з 24 липня розпочинає курсування інший поїзд – «Харків–Рахів» №15-16 із зупинкою на станції «Кваси».Ми дякуємо Укрзалізниці та департаменту ЦЛ за конструктивну співпрацю. Бажаємо усім щасливої подорожі та чекаємо на Закарпатті!"

Publiée par Закарпатська обласна державна адміністрація sur Mercredi 22 juillet 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *