24 липня розпочне курсування поїзд «Ужгород–Лисичанськ» (ВІДЕО)

Через повалені на колії дерева затримуються кілька потягів фото

Отримавши численні звернення від закарпатців, облдержадміністрація звернулася до Укрзалізниці щодо якомога швидшого відновлення проїзного сполучення нашого регіону з іншими.

Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА:

?Уже 24 липня розпочне курсування поїзд «Ужгород–Лисичанськ».

Нагадаю, це є найдовший проїзний маршрут в Україні, який з’єднує схід і захід. Його протяжність 1656 км, а час у дорозі більше 31 години.

За вашими проханнями час зупинки на станції «Воловець» було збільшено до 10 хвилин.

?Крім того з 24 липня розпочинає курсування інший поїзд – «Харків–Рахів» №15-16 із зупинкою на станції «Кваси».

Ми дякуємо Укрзалізниці та департаменту ЦЛ за конструктивну співпрацю. Бажаємо усім щасливої подорожі та чекаємо на Закарпатті!”

✅Гарні новини!Отримавши численні звернення від закарпатців, облдержадміністрація звернулася до Укрзалізниці щодо якомога швидшого відновлення проїзного сполучення нашого регіону з іншими.Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА:?Уже 24 липня розпочне курсування поїзд «Ужгород–Лисичанськ».Нагадаю, це є найдовший проїзний маршрут в Україні, який з’єднує схід і захід. Його протяжність 1656 км, а час у дорозі більше 31 години. За вашими проханнями час зупинки на станції «Воловець» було збільшено до 10 хвилин.?Крім того з 24 липня розпочинає курсування інший поїзд – «Харків–Рахів» №15-16 із зупинкою на станції «Кваси».Ми дякуємо Укрзалізниці та департаменту ЦЛ за конструктивну співпрацю. Бажаємо усім щасливої подорожі та чекаємо на Закарпатті!"

Publiée par Закарпатська обласна державна адміністрація sur Mercredi 22 juillet 2020

Інша інформація по місту Ужгород:

Фермер із Закарпаття розповів, як збільшити урожайність яблунь
Закарпатська область прийняла близько 400 тис. переселенців – депутат облради Цебер
Закарпатські баскетболісти залишаються непереможними
Закарпатські спортсмени вибороли 9 медалей на дитячому турнірі з дзюдо у Румунії
4 листопада, в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Гончаруком
Патрульні врятували котика з-під капота в Ужгороді
На Ужгородщині шукають двох чоловіків, які заблукали під час збирання грибів
Прорив кордону на Закарпатті: мобілізований адвокат на Toyota врізався у шлагбауми та втік в Угорщин...
В Ужгороді притягнули до відповідальності водія, який їздив напідпитку та без права керування
Поліція Закарпаття розслідує ДТП, внаслідок якої загинув мотоцикліст
До уваги водіїв!
На Закарпатті впроваджують проєкт «Сімейна домівка» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківськ...
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *