Зеленський підписав закон, який забороняє географічні назви, пов’язані з росією

Зеленський підписав закон який забороняє географічні назви пов'язані з Росією фото

Президент Володимир Зеленський підписав закон “Про географічні назви”, який забороняє надавати географічним об’єктам назви, пов’язані з Росією та її діячами.

Джерело: сайт Верховної Ради України

Деталі: Станом на 21 квітня Зеленський підписав законопроєкт №7253 “Про внесення змін до Закону України “Про географічні назви” щодо деколонізації топонімії та впорядкування використання географічних назв у населених пунктах України”.

Законом забороняється надавати географічним об’єктам назви, що символізують, звеличують Росію або її пам’ятні місця, дати, події, діячів, які здійснювали агресію проти України (чи іншої країни), а також тоталітарну політику та практику, пов’язану з переслідуванням за критику тоталітарного радянського та російського режимів, у тому числі українців на тимчасово окупованих територіях.

Закон має забезпечити зменшення впливу РФ на внутрішню політику України та світогляд українців, створити передумови для унеможливлення російської пропагандистської діяльності та прискорити дерадянізацію.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті відновив роботу єдиний український виробник кам’яної солі – компанія «Катіон Інвест»
На Закарпатті за тиждень розшукали 14 водіїв, які втекли з місця ДТП
Поліцейські поліції охорони Закарпаття запобігли спробі самогубства в Ужгороді (ВІДЕО)
Ось так виглядає сучасна українська жінка (ФОТО)
Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини мiста, в зв’язку з ремонтними роботами
ФК “Ужгород” програв на виїзді ФК “Атлет”
На Закарпатті викрито факти багатомільйонних махінацій при будівництві спорткомплексу
Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *