Завтра розгляд апеляції наркоторгівців

суд апеляція фото

Завтра відбудеться розгляд апеляції щодо запобіжного заходу для першого із 9-ти наркоторгівців, затриманих на Закарпатті. Апеляційній суд в “ужгородській справі про наркоторгівлю” над першим із 9-ти підозрюваним Федаско призначений на 30 вересня.

Як повідомляє громадський правник Віталій Грегор, щодо першого і одного з основних із 9-х наркоторгівців Ярослава Федаска, затриманого під час масштабної спецоперації силовиків в Ужгороді, і який виявився далеким родичем ужгородського судді В.Малюка, відбудеться в понеділок, 30 вересня о 9:00.

Завтра розгляд апеляції наркоторгівців

Розгляд апеляційної скарги прокуратури Закарпатської області на скандальне рішення ужгородського суду про запобіжний захід, яким було обрано мізерну заставу Я.Федаско, відбудеться в приміщенні Закарпатського апеляційного суду в Ужгороді на вул.Довженка, 7 під головуванням Івана Феєра.
Щодо двох інших фігурантів цієї “ужгородської справи про наркоторгівлю”, яких було відпущено судом 1-ї інстанції під домашній арешт, розгляд відбудеться: 3 жовтня о 09:00 щодо Пап В.Д. та 10 жовтня о 9:00 щодо Тирпак Й.Й.

Завтра розгляд апеляції наркоторгівців

Завтра розгляд апеляції наркоторгівців

Завтра розгляд апеляції наркоторгівців

Завтра розгляд апеляції наркоторгівців

Наразі інформація про дати розгляду справ щодо інших фігурантів справи на офіційному сайті Судової влади України відсутні, тому буде повідомлено громадськість додатково.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Життя на межі: Комбат «Мачадо» про мотивацію, феномен СЗЧ та весілля під обстрілами (ВІДЕО)
Помер ужгородець, якого збив потяг у Мукачеві
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
Світловий прогноз: після 23 січня ситуація з електрикою на Закарпатті може покращитися
В Ужгороді попрощаються з полеглим воїном Михайлом Королем
Закарпатський фехтувальник здобув медаль на міжнародних змаганнях
У Мукачеві поїзд збив чоловіка, який переходив колію
Ужгородські баскетболісти 2014 року народження – у вісімці кращих команд України своєї вікової групи
Жителі Закарпаття зафіксували рідкісне північне сяйво минулої ночі
Сина депутата Закарпатської облради Горвата взяли під варту без права застави
Повітря Ужгорода стає небезпечнішим: результати моніторингу за третій тиждень 2026 року
Загинули тварини на одному з фермерських господарств
 

Один коментар для “Завтра розгляд апеляції наркоторгівців”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *