Закарпатським водіям нагадують про зупинку перед залізничним переїздом

зупинка перед залізничним переїздом фото

Відповідно до інформації РФ «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», повідомляємо, що у зв’язку з постійними аварійними відключеннями електроенергії акумуляторні батареї, які повинні забезпечувати живлення світлофорної сигналізації в межах залізничних переїздів у період відключень, вичерпали свій ресурс.

У зв’язку з цим, з метою недопущення ДТП, перед перетином залізничних переїздів обов’язково необхідно зупиняти автотранспорт, оскільки непрацююча світлофорна сигналізація не є достовірним фактором відсутності поїздів.
Всіх водіїв просять обов’язково зупинятися перед залізничним переїздом, навіть якщо сигналізація не працює, оскільки це не гарантує відсутності поїзда.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Мав «бронь», але пішов до війська: як шкільний вчитель став десантником
Тимчасове призупинення водопостачання 26 березня в районі вулиці Карпатської України, в зв’язку з ре...
Намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для РФ: СБУ викрила чоловіка на Закарпатті
На Ужгородщині чоловік на власному подвірʼї знайшов міну часів Другої світової (ФОТО)
В Ужгороді відсьогодні припиняється опалювальний період
Тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л.Українки та Дайки
Близько 700 внутрішньо переміщених осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості з початку ...
25 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді
Полум'я на власному подвір'ї: на Ужгородщині спалювання сміття ледь не спопелило господарську будівл...
На Закарпатті за тиждень розшукали 10 водіїв, які втекли з місця ДТП
Колишнього керівника Закарпатського ТЦК Андрія Савчука повернули на посаду на 30 днів
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *