Закарпатські поліцейські припинили роботу чергового грального закладу

поліція припинила роботу грального закладу фото

Вчора співробітники поліції Рахівщини припинили незаконну діяльність чергової ігротеки. Лише за останній тиждень це вже 11 гральний заклад, роботу якого припинили закарпатські поліцейські.

Цього разу правоохоронці провели слідчі дії у селищі Ясіня, в одному з приміщень по вулиці Центральній. На будівлі не було жодних вивісок, а вхід порушники організували із заднього двору, щоб залишатися менш помітними.

На момент, коли поліцейські увійшли до закладу, там активно надавали послуги у сфері грального бізнесу.

Всю техніку, яку використовували зловмисники, слідчі вилучили. Загалом – це понад 20 одиниць, які буде скеровано експерту для дослідження.

Такі дії кваліфікуються за статтею 203-2 Кримінального кодексу України, тобто Зайняття гральним бізнесом, – повідомили у відділі комунікації поліції Закарпаття

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У Буштині згорів автомобіль Fiat: рятувальники ліквідували пожежу вночі
На Ужгородщині затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
Закарпатський гурт взяв участь у міжнародному фестивалі
Жителя Хуста засудили за систематичну нецензурну лайку на адресу дружини
Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *