Закарпатські митники вилучили французьку косметику на 15 тисяч Євро

Закарпатські митники вилучили французьку косметику фото

Закарпатські митники вилучили дороговартісні французькі косметичні засоби, які іноземець завозив під виглядом особистих речей

На митному посту «Дякове» Закарпатської митниці задокументовано правопорушення відносно іноземця, який ввозив в Україну дороговартісні косметичні засоби, вартістю понад півмільйона гривень, не декларуючи товар, який підлягає обов’язковому оподаткуванню.

Перетинав українсько-румунський кордон 38-річний гр.Молдови, який має посвідку на проживання в Україні, о 4 годині ранку на мікроавтобусі. Мабуть, сподівався на стомленість та неуважність стражів кордону.

Під час проходження митного контролю свідомо обрав «зелений коридор», що фактично означає: переміщувані ним товари не підлягають ні письмовому декларуванню, ні оподаткуванню та не підпадають під встановлені митним законодавством заборони або обмеження щодо ввезення в Україну.

Втім, на підставі результатів застосування системи управління ризиками, інспектори-пошуківці провели перевірку транспортного засобу на оглядовому майданчику.

Відтак у багажному відсіку увагу митників привернула картонна коробка, в якій, як з’ясувалося, знаходилося 100 упаковок косметичного засобу «STYLAG M Lidokaine» з наборами для ін’єкцій французького виробництва. Їх іноземець вирішив завезти в Україну «тишком-нишком» – серед особистих речей, не декларуючи, аби не сплачувати митні платежі та, ймовірно, для подальшого комерційного збуту.

Це при тому, що за ціною в інтернет мережі, одна упаковка аналогічного косметичного препарату коштує в Румунії 15 євро. Відповідно, загальна вартість іноземного товару сягає не менше 15 тис євро, тоді як, згідно з митним законодавством дозволяється ввозити в Україну товар без декларування та оподаткування, якщо його загальна вартість становить не більше 500 євро та вага до 50 кг на одну особу.

Тож, відносно молдаванина, який не заявив точних відомостей про товар, який переміщував через митний кордон України, та який підпадає під обов’язкове декларування та оподаткування, складено протокол за ч.2 статті 471 Митного кодексу України.

Косметичні засоби, орієнтовною вартістю 600 тис грн, тимчасово вилучено. Остаточну їх вартість встановить експерт-спеціаліст. Справу розглядатиме Закарпатська митниця, а порушнику доведеться сплачувати штрафні санкції у розмірі 30% від вартості предметів правопорушення.

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаттю терміново потрібна кров усіх груп!
Закарпатський суд скасував 17-тисячний штраф для інваліда II групи
Закарпатка з 128-ї бригади – срібна призерка всеукраїнських змагань "Сила сердець
Закарпатські патрульні взялися за водіїв престижних авто, які ігнорують правила паркування
Як секретар Хустської єпархії УПЦ МП уникнув мобілізації
Трагедія на Мукачівщині: спалювання сухої рослинності забрало життя пенсіонерки
«У цивільному житті себе не знайшов, тут є братерство і прозорість» (ВІДЕО)
Закарпатська Гимба закрита для джиперів: на гору заборонили заїзд позашляховиків
Закарпатський ґвалтівник ризикує провести 15 років за гратами
Медик -доброволець 101 окремої бригади територіальної оборони
Ужгородська околиця стала місцем затримання групи, причетної до незаконної переправки через кордон
Закарпаття знову охопили полум'я: три масштабні пожежі за добу
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *