Закарпатська митниця: за 100 днів оформлено 7659 «євроблях»

автомобіль митниця кордон номери фото

За 100 днів, відколи діють закони України №1402-ІХ та №1403-ІХ щодо спрощеного митного оформлення та оподаткування авто «на єврономерах» у зоні діяльності Закарпатської митниці оформлено 7659 транспортних засобів та сплачено у державну скарбницю 246,4 млн грн.

Відтак, Закарпатська митниця – лідер за кількістю оформлених «євроблях» серед митниць України. Так, у першу п’ятірку входять: Київська митниця – 4163 авто, Одеська митниця – 4093 авто, Чернівецька митниця – 3218 авто та Івано-Франківська митниця – 2361 автівок.

Нагадаємо, що з 15.06.2021 власники так званих «євроблях» мають тимчасову можливість здійснити спрощене митне оформлення своїх транспортних засобів та сплатити меншу суму податків і зборів, інших обов’язкових платежів.

Також звертаємо увагу, що зазначений порядок діє тимчасово! Відтак, скористатися спрощенням можна до 10 листопада 2021 року, а до 08 лютого 2022 року – учасникам бойових дій які перебувають безпосередньо на території Операції Об’єднаних сил (ООС) більш як 90 днів з дня набрання чинності законів (з 15 травня 2021 року).

За детальною інформацією щодо деяких положень та алгоритму виконання громадянами зазначених законів можна ознайомитися тут: https://bit.ly/2ScHkCx

Відеоінструкція з декларування авто на «єврономерах» в Особистому кабінеті: https://bit.ly/3fav1yB

Пресслужба Закарпатської митниці

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Ось так виглядає сучасна українська жінка (ФОТО)
Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини мiста, в зв’язку з ремонтними роботами
ФК “Ужгород” програв на виїзді ФК “Атлет”
На Закарпатті викрито факти багатомільйонних махінацій при будівництві спорткомплексу
Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
Понад 30 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді. Список
Внаслідок аварії біля ТЦ «Дастор» в Ужгороді загинула 20-річна пасажирка
Вода з трьох джерел Перечинщини не відповідає нормам питної
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *