З інших областей надають антитоксин ужгородцям

сироватка дифтерія область фото

Облдержадміністрація тримає на пильному контролі ситуацію із спалахом дифтерії в Ужгороді.

Нагадаємо, що напередодні на небезпечну інфекційну недугу захворіли 15 студентів-індусів. Усіх їх госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні.

Оскільки в області було в наявності лише 8 флаконів антитоксину, заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко дав доручення департаменту охорони здоров’я ОДА вирішити питання забезпечення хворих необхідними препаратами. В.о. директора департаменту Єлизавета Біров повідомила, що сьогодні, 26 жовтня, вранці в Ужгород спецтранспортом доставлено 8 флаконів антитоксину. По три дали Львівська та Чернівецька області, 2 – Івано-Франківська.

Також 1000 флаконів антитоксину придбала Індія. Наразі перевіряється наявність реєстрації цього препарату в Україні. Якщо він відповідатиме нашим вимогам, то вже 30 жовтня його доставлять літаком в Ужгород.

Наразі стан хворих стабільний, нових випадків захворювання не виявлено. Ситуація перебуває на постійному контролі МОЗ України та департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
У Мукачеві шахрай виманив у подружжя пенсіонерів понад 1,1 млн гривень
Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста 4 березня, в зв’язку з ремонтними ро...
Шафрани Березинка: у відомому дендропарку на Мукачівщині зацвіли перші крокуси
Закарпатська обласна лікарня: американські хірурги врятували кінцівки українським бійцям
«Вільхівці» припинили співпрацю з трьома гравцями
На Закарпатті оцифрують 15 дерев’яних церков XV–XIX століть
Перші класи Ужгорода: старт прийому заяв на 2026-2027 навчальний рік
Завтра, 3 березня, в Ужгороді попрощаються із захисником Микитою Шельдяєвим
У горах Закарпаття оголосили помірну сніголавинну небезпеку
В Ужгороді відбудеться поетичний марафон до річниці народження Тараса Шевченка
Троє «вчителів» із Тячівщини отримали підозру через уникнення мобілізації
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *